Co to jest tablica interaktywna?

Napisane przez dnia 28/01/2010 w Materiały dydaktyczne | Brak komentarzy

Co to jest tablica interaktywna?

Początek wrzesień 2004 roku był datą, która rozpoczęła projekt edukacyjny tablice interaktywne (tutaj) w każdej szkole. Zarówno każda szkoła jak i każdy nauczyciel ma prawo bezpłatnego wypożyczenia takiej tablicy, ale tylko wtedy, gdy wcześniej uzyska akceptację komisji konkursowej, która ocenia przygotowane scenariusze lekcji lub innych organizowanych zajęć.


Tablice interaktywne są urządzeniami, które wyglądem przypominają…

Tablice interaktywne są urządzeniami, które wyglądem przypominają tradycyjne tablice o dużej wielkości. Tablice interaktywne mają tą zaletę, że współdziałają z komputerem oraz projektorem multimedialnym. Dzięki takiemu połączeniu osoba stojąca przy tablicy ma możliwość obsługiwania każdego uruchomionego programu w komputerze.

Ponadto tablice interaktywne posiadają własne oprogramowania, które…

tablice interaktywne

Foto: abcprezentacji.pl

Ponadto tablice interaktywne posiadają własne oprogramowania, które ułatwiają pracę nauczycielowi oraz pozwalają tworzyć notatki, które to z kolei mogą być zapisywanie w pamięci komputera. Ten sprzęt w ofercie WSiP jest oryginalnym produktem firmy Hitachi, która jest firmą bardzo uznawaną w branży producentów zajmujących się systemami prezentacyjnymi.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>