Multi tablice – edukacyjna przyszłość.

Napisane przez dnia 25/06/2013 w Materiały dydaktyczne | Brak komentarzy

Multi tablice – edukacyjna przyszłość.

Multi tablice zyskały bardzo duża popularność w szkolnictwie, medycynie, działach marketingu oraz w studiach telewizyjnych. Swoją sławę zdobyły jako dotykowy ekran, na którym można wyświetlić dowolną zawartość komputera i dokonywać notatki. Osoba obsługująca multi tablice może obsługiwać dowolny program, który został uruchomiony w komputerze.


Multi tablice łączą się komputerem…

tablica interaktywna

Foto: aktin.pl

Multi tablice łączą się komputerem za pośrednictwem złącza USB. Korzystanie polega na dotykaniu powierzchni tablicy z wybranym elementem menu lub ikoną. Multi tablice mają rozmiary zbliżone do każdej wielkości tablicy w klasie, co pozwala na umieszczenie ich w każdej sali lekcyjnej. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość pisania zmywalnymi pisakami i wykorzystania ich jako tablic magnetycznych. Multi tablice sprawdzają się na każdym poziomie edukacji i na każdym przedmiocie. Otwierają nowe możliwości w dziedzinie prezentowania informacji i skutecznie wspomagają nauczanie.

Multi tablice dają możliwość przesuwania, obracania…

Multi tablice dają możliwość przesuwania, obracania i zmiany rozmiaru obiektów, notatki oraz zapis obrazu. Nadają się idealnie do nowoczesnego przekazu prezentacji i do udostępniania informacji online. Interaktywne oprogramowanie zapisuje wszystkie naniesione zmiany na tablicy, które mogą być wydrukowane, przesłane dalej lub zachowane na pliku.

Artykuł inspirowany stroną tablice.net.pl

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>