Multi tablice - edukacyjna przyszłość.Multi tablice zyskały bardzo duża popularność w szkolnictwie, medycynie, działach marketingu oraz w studiach telewizyjnych. Swoją sławę zdobyły jako dotykowy ekran, na którym można wyświetlić dowolną zawartość komputera i dokonywać notatki. Osoba obsługująca multi tablice może obsługiwać dowolny program, który został uruchomiony w komputerze. Multi tablice łączą się komputerem za pośrednictwem złącza USB. Korzystanie polega na dotykaniu powierzchni tablicy z wybranym elementem menu lub ikoną. Multi tablice mają rozmiary zbliżone do każdej wielkości tablicy w klasie, co pozwala na umieszczenie ich w każdej sali lekcyjnej.


Multi tablice - edukacyjna przyszłość.

Foto: aktin.pl


Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość pisania zmywalnymi pisakami i wykorzystania ich jako tablic magnetycznych. Multi tablice sprawdzają się na każdym poziomie edukacji i na każdym przedmiocie. Otwierają nowe możliwości w dziedzinie prezentowania informacji i skutecznie wspomagają nauczanie. Multi tablice dają możliwość przesuwania, obracania i zmiany rozmiaru obiektów, notatki oraz zapis obrazu. Nadają się idealnie do nowoczesnego przekazu prezentacji i do udostępniania informacji online. Interaktywne oprogramowanie zapisuje wszystkie naniesione zmiany na tablicy, które mogą być wydrukowane, przesłane dalej lub zachowane na pliku.Artykuł inspirowany stroną tablice.net.pl
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Nauka jest przez wielu znienawidzona, a dla innych to sens życia. Jakiego nie mamy jedno jest pewne - mniej lub bardziej świadomie uczymy się przez całe życie. Świadoma edukacja to różnego rodzaju kursy oraz szkolenia, w kŧórych uczestniczymy. Mniej świadomie to przecież nasze doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia. Zapraszamy do czytania i komentowania naszych wpisów.

Kwiecień 2014

P W Ś C P S N
« marzec   maj »
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31