Co to jest tablica interaktywna?Początek wrzesień 2004 roku był datą, która rozpoczęła projekt edukacyjny tablice interaktywne (tablice.net.pl) w każdej szkole. Zarówno każda szkoła jak i każdy nauczyciel ma prawo bezpłatnego wypożyczenia takiej tablicy, ale tylko wtedy, gdy wcześniej uzyska akceptację komisji konkursowej, która ocenia przygotowane scenariusze lekcji lub innych organizowanych zajęć.


Co to jest tablica interaktywna?

Foto: abcprezentacji.pl


Tablice interaktywne są urządzeniami, które wyglądem przypominają tradycyjne tablice o dużej wielkości. Tablice interaktywne mają tą zaletę, że współdziałają z komputerem oraz projektorem multimedialnym. Dzięki takiemu połączeniu osoba stojąca przy tablicy ma możliwość obsługiwania każdego uruchomionego programu w komputerze. Ponadto tablice interaktywne posiadają własne oprogramowania, które ułatwiają pracę nauczycielowi oraz pozwalają tworzyć notatki, które to z kolei mogą być zapisywanie w pamięci komputera. Ten sprzęt w ofercie WSiP jest oryginalnym produktem firmy Hitachi, która jest firmą bardzo uznawaną w branży producentów zajmujących się systemami prezentacyjnymi.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Nauka jest przez wielu znienawidzona, a dla innych to sens życia. Jakiego nie mamy jedno jest pewne - mniej lub bardziej świadomie uczymy się przez całe życie. Świadoma edukacja to różnego rodzaju kursy oraz szkolenia, w kŧórych uczestniczymy. Mniej świadomie to przecież nasze doświadczenie, które zdobywamy każdego dnia. Zapraszamy do czytania i komentowania naszych wpisów.

Kwiecień 2014

P W Ś C P S N
« marzec   maj »
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31